top of page
  • Obrázek autoraKOH-I-NOOR HARDTMUTH

Štěstí přeje připraveným. V září hurá do školy!
Možná se vám zdá, že je na návrat do školy ještě brzy, ale štěstí přeje připraveným! Proto vám v následujícím příspěvku přinášíme několik tipů, na co byste neměli zapomenout při vybavování vašeho školáka tak, aby od prvního školního dne vše plynulo hladce.

Psací potřeby jsou pro každého žáka zcela nepostradatelné. Hodit se vám bude Torpedo roller, který můžete zakoupit například v praktické sadě se zmizíkem. Dále se budou hodit také grafitové tužky, pryž, lepidlo v tyčince, ořezávátko či nůžky. Zapomenout byste neměli ani na sadu kvalitních školních popisovačů.

V penálu každého školou povinného jedince by také určitě neměly chybět kvalitní pastelky, které nabízíme v různých provedeních. Na našem e-shopu jsou k dispozici školní pastelky krátké a dlouhé, které jsou k zakoupení v sadách či jednotlivě. Pro prvňáčky, kteří se teprve učí správnému úchopu tužky, bychom doporučili pastelky trojhranné, které zaručí optimální držení a vedení tužky. Naopak zkušenějším jedincům by se mohla zalíbit progressa, nebo pastelky se speciální tříbarevným jádrem MAGIC.


Starším dětem v hodinách matematiky přijdou jistě vhod rýsovací potřeby, respektive pravítko, trojúhelník, kružítko, úhloměr a tužky na rýsování.Kromě dobře vybaveného penálu by každý školák měl disponovat i dobře vybaveným kufříkem na výtvarnou výchovu. V něm by neměly chybět vodové a temperové barvy, štětce, paleta, voskovky, tuš nebo modelína. V našem sortimentu dále najdete například barevné papíry, skicáky či kreslící kartony, které děti také jistě využijí.
Kromě výše zmíněných věcí můžete na našem e-shopu zakoupit i sešity společně s pestrobarevnými obaly různých rozměrů, poznámkové bloky, pracovní sešity a tabulky, stíratelnou tabulku, podložky s linkami a podobně.


Prozkoumejte náš široký sortiment na eshop.koh-i-noor.cz a buďte připraveni na následující školní rok!
57 zobrazení
bottom of page