top of page
  • Obrázek autoraKOH-I-NOOR HARDTMUTH

Halloweenské dekorace
I letos jsme si pro vás připravili jednoduchý a zábavný návod na halloweenské dekorace, které s malou pomocí zvládnou i ti nejmenší.


Potřebovat budete jen pár věcí, a to ruličku od toaletního papíru, barevné papíry, fixy, tužku, tyčinkové lepidlo a nůžky.


Pak už vám bude stačit si jen vybrat nějaký ze symbolů tohoto svátku nebo vaše oblíbené strašidlo, které z ruličky vytvoříte. My si na ukázku vybrali netopýra.

Na začátek jsme si na černý papír tužkou načrtli rozměry proužku, kterým ruličku obalíme. Proužek jsme následně vystřihli a jednu jeho stranu natřeli tyčinkovým lepidlem. Následně jsme celou ruličku černým papírem kolem dokola oblepili.
Potom jsme z toho samého papíru vystřihli i křídla netopýra, která jsme si také předem tužkou načrtli.

Z kousku bílého papíru jsme vystřihli pár očí a dva špičaté zuby. Oči jsme dokreslili černým fixem a vše jsme za pomoci tyčinkového lepidla přilepili na netopýra.

Na samotný závěr jsme vrchní část netopýra ohnuli směrem dovnitř, tak aby jeho hlava vypadala více realisticky. A je hotovo!
Teď už ho stačí jen vystavit na poličku, za okno, či v nejlepším případě někam zavěsit. Přejeme krásný Halloween!43 zobrazení

Comments


bottom of page